Oddalił się ze szpitala, został odnaleziony przez policjantów - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Oddalił się ze szpitala, został odnaleziony przez policjantów

Data publikacji 18.05.2020

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej policji w Lublinie odnaleźli 20—letniego mieszkańca Lubartowa. Mężczyzna mając problemy emocjonalne oddalił się ze szpitala. Poszukiwania trwały kilka godzin. W sobotę wieczorem został odnaleziony na terenie powiatu lubartowskiego i przekazany pod opiekę lekarzy.

W sobotę policjanci z III komisariatu zostali powiadomieni  o ucieczce przebywającego w jednym z lubelskich szpitali 20-latka. Mężczyzna wydostał się z pierwszego piętra opuszczając się po prześcieradle. Z informacji uzyskanych w sprawie wynikało, iż młody mieszkaniec Lubartowa ma problemy emocjonalne i może nosić się z zamiarem targnięcia na własne życie.

W związku ze zgłoszeniem w poszukiwania zaangażowano kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Policjanci przeczesywali  okoliczne miejscowości. Po kilku godzinach funkcjonariusze z komisariatu III oraz KMP w Lublinie odnaleźli go na terenie powiatu lubartowskiego. 20-latek na widok policjantów zaczął uciekać. Po zatrzymaniu został doprowadzony do szpitala.

KG