Staranował dwa auta oczekujące na światłach. Trzy osoby w szpitalu - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Staranował dwa auta oczekujące na światłach. Trzy osoby w szpitalu

Data publikacji 22.05.2020

Policjanci ustalają okoliczności groźnego zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś o godzinie 08.40 w Przytykach (gm. Chodel). Kierujący mercedesem jadąc w kierunku Lublina staranował dwa oczekujące na zmianę świateł pojazdy. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Na tym odcinku droga jest całkiem zablokowana, policjanci zorganizowali objazd.

   Dyżurny opolskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o tym, ze w Przytykach na drodze 747 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia doszło kiedy kierujący Nissanem i Toyotą oczekiwali na czerwonym świetle na swoją kolej przejazdu. W pewnej chwili 28 – latek z gminy Opole Lubelskie jadąc mercedesem w kierunku Lublina uderzył w tył toyoty a ta najechała na tył nissana. Siła uderzenia była tak duża, że nissan przewrócił się na bok i został zepchnięty do rowu.

   Wskutek zdarzenia trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Wśród nich jest ciężarna pasażerka nissana. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności tego groźnego zdarzenia.

   Apelujemy o ostrożną, odpowiedzialną jazdę i respektowanie przepisów ruchu drogowego. Na drodze jesteśmy odpowiedzialni za siebie i innych. Od nas zależy czy cali i zdrowi dojadą do celu podróży.