Podziękował za pomoc opolskim policjantów - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Podziękował za pomoc opolskim policjantów

Data publikacji 22.05.2020

„…Dziękuję za Waszą empatię i zrozumienie. Dzięki takiej służbie oceniam pracę polskiej Policji w wysokich standardach…” – to słowa podziękowania wypowiedziane przez mężczyznę, któremu niedawno pomogli policjanci z opolskiej komendy. Kiedy podczas podróży, jego auto na obwodnicy stanęło w płomieniach, z szybką pomocą pospieszyli policjanci drogówki.

W ubiegłą środę dyżurny opolskiej jednostki otrzymał telefon z prośbą o pomoc od mężczyzny, którego auto nagle stanęło w płomieniach. Na miejsce natychmiast pospieszyli policjanci z opolskiej drogówki: asp.szt. Andrzej Zydorczyk i sierż. Mateusz Burda, którzy w tej rozpaczliwej sytuacji udzielili mieszkańcowi powiatu lubelskiego pomocy. Funkcjonariusze zadbali o bezpieczeństwo w miejscu zdarzenia, zaś załamanemu nagłym zdarzeniem mężczyźnie udzielili wszelkich informacji w kwestiach administracyjnych, prawnych oraz odszkodowawczych.

Wczoraj wdzięczny za pomoc mężczyzna zadzwonił do opolskiej komendy, by podziękować funkcjonariuszom za ich pomoc i postawę. „Dziękuję za Waszą empatię i zrozumienie” – usłyszał I Zastępca Komendanta Powiatowego w Opolu Lubelskim podinsp. Bogdan Stasiak., - „Waszą pracę oceniam w wysokich standardach europejskich”.