Świdnik: Policyjni sportowcy z wyróżnieniami - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Świdnik: Policyjni sportowcy z wyróżnieniami

Data publikacji 14.05.2015

Za wzorową postawę w służbie oraz osiągnięcia w sportowej rywalizacji Komendant Powiatowy Policji w Świdniku oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów wyróżnił dziewięciu świdnickich i piaseckich funkcjonariuszy. Wśród wyróżnionych znalazł się zdobywca I i III miejsca w Mistrzostwach Europy w Brazylijskim JIU JITSU i II miejsca w Mistrzostwach Garnizonu Lubelskiego w Judo, a także policyjna drużyna piłki nożnej - zdobywcy II miejsca w Mistrzostwach Garnizonu Lubelskiego w turnieju piłki nożnej.

Wśród wyróżnionych znaleźli się asp. Rafał Kociubowski – zdobywca I i III miejsca w Mistrzostwach Europy w Brazylijskim JIU JITSU oraz II miejsca w Mistrzostwach Garnizonu Lubelskiego w Judo, a także policyjna drużyna piłki nożnej - zdobywcy II miejsca w Mistrzostwach Garnizonu Lubelskiego w turnieju piłki nożnej w Kraśniku, a wśród nich: nadkom. Radosław Woś, asp. Dariusz Kowalik, sierż. szt. Mariusz Kasprzak, sierż. szt. Adam Osek, sierż. szt. Damian Limek, sierż. szt. Grzegorz Całka, sierż. szt. Karol Sitek oraz sierż. Tomasz Madejski.

Wyróżnienie funkcjonariuszy to wyraz podziękowania za ich postawę w służbie, a także ich osiągnięcia w portowej rywalizacji. Policjanci od wielu lat reprezentując Komendę Powiatową Policji w Świdniku na krajowych i międzynarodowych arenach sportowych, godząc służbę z pasją sportową  osiągnęli znakomite sukcesy.

Na wniosek Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Świdniku, Komendant Powiatowy Policji w Świdniku - insp. Ryszard Szklarz oraz przewodniczący związków zawodowych- asp. szt. Jarosław Wróbel wyróżnili funkcjonariuszy pochwalnym wpisem do akt osobowych oraz pamiątkowymi statuetkami.

Funkcjonariusze wraz z życzeniami dalszych sukcesów otrzymali stroje sportowe do godnego reprezentowania świdnickiej jednostki policji.

M.Sz.