Puławy: Czołowe zderzenie z ciężarówką - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Puławy: Czołowe zderzenie z ciężarówką

Data publikacji 26.06.2016

Około godziny 3 nad ranem w miejscowości Sielce, kierujący fordem fokusem z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas i czołowo zderzył się z „ciężarowym” dafem. To wstępne ustalenia policjantów z puławskiej „drogówki”. W wyniku wypadku śmierć poniosła 17-letnia pasażerka forda. Dwaj kolejni pasażerowie zostali ranni. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

    Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło o godzinie 3.00 w miejscowości Sielce gm. Końskowola. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący fordem fokusem wraz z przyczepką z nieustalonej przyczyny zjechał na lewy pas drogi i czołowo zderzył się z samochodem ciężarowym marki Daf. Kierowca „ciężarówki” był trzeźwy i nie odniósł obrażeń.

   Fordem kierował 24-latek z Lublina, który został ranny. W pojeździe było jeszcze czterech pasażerów. 17-latka z Lublina poniosła śmierć na miejscu zdarzenia, natomiast jej 20-letni kolega trafił do szpitala. Dwójka innych pasażerów po przebadaniu została zwolniona ze szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

AF.