KWP: Dwóch poszukiwanych i ponad 3,5 kilograma marihuany - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

KWP: Dwóch poszukiwanych i ponad 3,5 kilograma marihuany

Data publikacji 09.02.2017

Wczoraj kryminalni z KWP w Lublinie weszli do jednego z mieszkań na lubelskich Tatarach. Mieli informację, że może znajdować się tam poszukiwany mężczyzna. Wewnątrz znaleźli nie jednego a dwóch poszukiwanych oraz ponad 3,5 kg. suszu konopi indyjskich. Teraz obaj będą odpowiadać za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

  

  

    Kryminalni z komendy wojewódzkiej chcieli zatrzymać 30-letniego mieszkańca Lublina. Był poszukiwany za kradzież. Funkcjonariusze podejrzewali, że może ukrywać się w jednym z mieszkań na lubelskim osiedlu Tatary. Gdy weszli do mieszkania okazało się, że jest tam nie tylko poszukiwany mężczyzna. W mieszkaniu zauważyli trzy hermetycznie zamknięte czarne torby foliowe oraz wagi elektroniczne. To wzbudziło ich podejrzenia. Torby okazały się być wypełnione suszem konopi indyjskich o łącznej wadze 3,5 kilograma. Dodatkowo zatrzymali innego z poszukiwanych przez organy ścigania. Okazał się nim 49-latek z Łęcznej.

   

    Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

AF.

 

Ładowanie odtwarzacza...