Świdnik: 118 km/h w terenie zabudowanym - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Świdnik: 118 km/h w terenie zabudowanym

Data publikacji 17.02.2017

Dziś w południe policjanci zatrzymali prawo jazdy młodemu kierowcy z Lublina za przekroczenie prędkości o 68 kilometrów na godzinę. Jak się okazało, ta brawurowa jazda wydarzyła się nieopodal miejsca, gdzie dzień wcześniej inny młody kierowca zginął w wypadku. 29-letni kierowca hondy został ukarany dodatkowo 400 zł mandatem i 10 punktami karnymi.

Dziś około południa w Krępcu w trakcie patrolu nieoznakowanym radiowozem funkcjonariusze świdnickiej drogówki zmierzyli prędkość poruszającej się przed nimi hondy. Okazało się, że kierowca namierzonego auta jechał na terenie zabudowanym aż o 68 km/h szybciej niż jest to dozwolone.

Jak się okazało, brawurowa jazda miała miejsce nieopodal miejsca, gdzie dzień wcześniej inny młody kierowca zginął w wypadku po utracie panowania nad autem i uderzeniu w słup oświetleniowy. 29-letni kierowca Hondy został ukarany 400zł mandatem i 10 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali również jego prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.

P.L.