Lublin: Najlepsza zawodniczka wśród kobiet! - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Lublin: Najlepsza zawodniczka wśród kobiet!

Data publikacji 08.03.2017

St. sierż. Ilona Działa-Ćwiek to nasza wielokrotna medalistka w Taekwon-do. Policjantka pełniąca na co dzień służbę w IV komisariacie Policji w Lublinie w miniony weekend zdobyła kolejne dwa złote medale. W Pucharze Polski Seniorów wygrała wszystkie pojedynki w kat do 56kg. Nasza dzielna policjantka została również wybrana najlepszą zawodniczką turnieju wśród kobiet. W przeszłości dwukrotnie zdobyła tytuł Mistrzyni Świata, siedmiokrotnie tytuł Mistrzyni Europy i jedenastokrotnie tytuł Mistrzyni Polski. Serdecznie gratulujemy!

   St. sierż. Ilona Działa-Ćwiek to czołowa zawodniczka kadry narodowej kobiet Taekwondo. W ubiegłym roku podczas XXI Mistrzostw Europy Seniorów w Taekwon-do ITF zdobyła trzy złote medale. Podczas odbywającego się w miniony weekend Pucharze Polski Seniorów Taekwon-do w m. Mykanów k. Częstochowy zdobyła kolejne dwa złote medale: w ind. walkach w kat do 56kg oraz w ind. układach II DAN. Puchar Polski był pierwszym turniejem rozpoczynającym sezon 2017, jak również turniejem kwalifikacyjnym do składu Kadry Narodowej na zbliżające się Mistrzostwa Europy, które odbędą się w dniach 19-23 kwietnia 2017 roku w Sofii w Bułgarii.

    Nasza dzielna policjantka na co dzień służbę pełni w IV komisariacie Policji w Lublinie. Każdego roku startuje w najważniejszych zawodach Taekwon-do ITF. Dwukrotnie zdobyła tytuł Mistrzyni Świata, siedmiokrotnie tytuł Mistrzyni Europy i jedenastokrotnie tytuł Mistrzyni Polski. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

AF.