Aktualności

Opole Lub.: Policjanci poszukują zuchwałego złodzieja

Opolscy policjanci poszukują mężczyzny, który w sobotę 7 stycznia tuż po godz. 21:00 wraz ze swoim kompanem odjechali z jednej z opolskich stacji benzynowych samochodem marki Mercedes nie regulując należności za paliwo w wysokości blisko 400 zł. Jednego ze sprawców nagrała kamera. Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na prezentowanym filmie, proszony jest o kontakt z Policją w Opolu Lubelskim pod nr tel. (81) 828-82-10 lub 997. Zapewniamy anonimowość.

Do kradzieży doszło 7 stycznia br. około godz. 21:00. Z przyjętego zgłoszenia wynikało, że nieznani sprawcy zatankowali paliwo za kwotę blisko 400 zł na jednej z opolskich stacji benzynowych, a następnie odjechali nie regulując rachunku.

Policjanci ustalili, że jeden ze sprawców kradzieży został nagrany przez kamerę znajdującą się na stacji. Okazał się nim młody mężczyzna, w wieku około 20–30 lat, szczupłej budowy ciała.

Osoby, które rozpoznają sprawcę na prezentowanym filmie  proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Opolu Lubelskim pod nr tel. (81) 828-82-10, bądź z numerem alarmowym 997. Policja zapewnia anonimowość.

E.Ż.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
pobierz film - 2.25 MB