Ryki: Audi uderzyło w słup energetyczny - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Ryki: Audi uderzyło w słup energetyczny

Data publikacji 20.03.2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Dęblinie. Ustalenia wskazują, że kierujący samochodem osobowym marki Audi zjechał na pobocze i uderzył w słup energetyczny. Kierującego pojazdem z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierujący pojazdem był trzeźwy. Policjanci apelują o rozwagę i zachowanie bezpieczeństwa na drodze.

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc po godz. 1:00 w Dęblinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, 19-letni mieszkaniec  gminy Ułęż,  na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, zjechał na pobocze uderzając w słup energetyczny. 19-latek z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala.

Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierujący pojazdem był trzeźwy. Okazało się natomiast, że pojazd nie posiada ważnych badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i zachowanie bezpieczeństwa na drodze. Pamiętajmy, że pośpiech jest złym doradcą i starajmy się bezpiecznie dojechać do celu.

J.W.