Aktualności

Lublin: Pod pretekstem wymiany pieniędzy ukradł sklepową gotówkę. Kto go rozpoznaje?

Policjanci z VI komisariatu poszukują mężczyzny, który w jednym z marketów budowlanych ukradł pieniądze. Prosząc wcześniej kasjerkę o zamianę gotówki wykorzystał jej nieuwagę i z kasy zabrał ponad 800 złotych. Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę na publikowanym nagraniu proszony jest o kontakt z Policją.

Do zdarzenia doszło 8 lutego w markecie budowlanym przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że stojący przy kasie mężczyzna poprosił kasjerkę o wymianę pieniędzy z nominałów niższych na wyższe. Następnie wykorzystując jej nieuwagę ukradł gotówkę. Łupem sprawcy padło ponad 800 złotych.

Sprawca kradzieży poszukiwany jest przez policjantów z VI komisariatu. Publikowany na materiale mężczyzna ma około 40 lat i 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma ciemne włosy i siwiejącą brodę. Ubrany był tego dnia czarną czapkę z daszkiem, ciemną kurtkę, bluzę,  ciemne markowe spodnie dresowe i biało- niebieskie buty sportowe.

Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę na publikowanym nagraniu proszony jest o kontakt z Policją, dzwoniąc do KP VI w Lublinie pod nr tel.: (81) 535 46 61 lub 997.

AK

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
pobierz film - 738.88 KB