Biłgoraj: Otwarty kolejny punkt przyjęć interesantów - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Biłgoraj: Otwarty kolejny punkt przyjęć interesantów

Data publikacji 08.09.2017

Dzisiaj o godzinie 9:00 uroczyście otwarty został punkt przyjęć interesantów mieszczący się w budynku Urzędu Gminy w Tereszpolu -Zaorendzie. W każdy piątek pomiędzy godziną 9:00 a 12:00 mieszkańcy gminy będą mieli możliwość skorzystania z pomocy dzielnicowego asp.szt. Wojciecha Oleszczaka.

Od niespełna sześciu miesięcy działają już punkty przyjęć interesantów w Turobinie i Obszy. Dzisiaj trzeci punkt przyjęć interesantów został otwarty w Urzędzie Gminy w Tereszpolu-Zaorendzie.

Uroczystość rozpoczął o godzinie 9:00 Wójt Gminy Tereszpol Pan Jacek Pawluk.  Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju insp. Ryszarda Piłata reprezentował Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Biłgoraju nadkom. Wojciech Bobko. W uroczystości wzięli również udział Sekretarz Gminy Pani Maria Skóra, Komendant Komisariatu Policji w Józefowie kom. Adam Grzyb oraz dzielnicowy rejonu gminy Tereszpol asp.szt. Wojciech Oleszczak.

Od dziś w każdy piątek w godzinach 9:00 a 12:00 w pokoju nr 17 w budynku Urzędu Gminy do dyspozycji mieszkańców będzie asp.szt. Wojciech Oleszczak.

JK