Aktualności

Mikołaje z Okręgowego Klubu Audi będą z policjantami rozdawać odblaski

Data publikacji 07.12.2017

Opolscy policjanci, którzy na co dzień sami jeżdżą by rozdawać odblaski, gościli wczoraj u siebie wyjątkowych Mikołajów. Przedstawiciele Okręgowego Klubu Audi przyjechali by włączyć się do akcji Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim: „Nie daj zabić się ciemności. Świeć odblaskiem” i przywieźli 500 opasek odblaskowych, które wspólnie z funkcjonariuszami będą rozdawać podczas kolejnych spotkań z najmłodszymi.

Akcja opolskich policjantów: „Nie daj zabić się ciemności. Świeć odblaskiem” ma na celu propagowanie używania elementów odblaskowych. Zaproszone do udziału w przedsięwzięciu podmioty zadeklarowały zakup łącznie blisko 4 tysięcy elementów odblaskowych oraz 300 kamizelek, które policjanci w trakcie codziennych służb będą rozdawać napotkanym na nieoświetlonej drodze pieszym.

Przed mundurowymi dni wytężonej pracy. W trakcie najbliższych dni odwiedzą szkoły by rozdawać pozyskane na potrzeby akcji odblaski i zachęcać najmłodszych do ich noszenia.  Mikołajkowym marzeniem funkcjonariuszy jest, by na drogach już nikt nie pozostawał niewidoczny. 

E.Ż.