Krasnystaw: Rozpoznany dzięki publikacji wizerunku - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Krasnystaw: Rozpoznany dzięki publikacji wizerunku

Data publikacji 14.03.2018

Kilka godzin po publikacji wizerunku na naszej stronie internetowej, złodziej był już w rękach policjantów. A wszystko dzięki przekazanej anonimowej informacji. Sprawcą okazał się 24-latek, który został zatrzymany na terenie gminy Niemce. mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do kradzieży.

Kradzież miała miejsce na początku marca w jednym ze sklepów z odzieżą w Krasnymstawie. Młody mężczyzna nie zapłacił za markowe spodnie i kurtę. Sprawą zajęli się policjanci z Krasnegostawu. W toku prowadzonego postępowania mundurowi postanowili opublikować zapis z monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek sprawcy. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został rozpoznany dzięki publikacji na naszej stronie internetowej. Po uzyskaniu o mężczyźnie informacji, funkcjonariusze zatrzymali go na terenie gminy Niemce. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Lublina.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Przyznał się do popełnienia kradzieży i złożył wyjaśnienia. Teraz trwają czynności zmierzające do odzyskania skradzionego mienia.

P.W.