Opole Lub.: Wypadek we Wrzelowcu - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Opole Lub.: Wypadek we Wrzelowcu

Data publikacji 01.06.2018

Policjanci z opolskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj w miejscowości Wrzelowiec na drodze wojewódzkiej nr 824. Pojazd, którym jechało 4 osoby - w tym 9-letnie dziecko - wypadł z drogi i dachował. Pasażerowie wypadli z samochodu i z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

   Do zdarzenia doszło  wczoraj około godz. 21:00 w miejscowości Wrzelowiec, na drodze wojewódzkiej nr 824. Będący na miejscu wypadku policjanci wstępnie ustalili, że kierujący renault, 29-letni mieszkaniec Opola Lubelskiego na łuku drogi zjechał z jezdni do przydrożnego rowu doprowadzając do tzw. dachowania pojazdu. Samochód zatrzymał się w rowie wywrócony na dach.  W wyniku zdarzenia pasażerowie powypadali z samochodu doznając obrażeń ciała.

 

    29-letni kierujący był trzeźwy, ale nie potrafił powiedzieć jak doszło do zdarzenia. Funkcjonariusze ujawnili w portfelach należących do kierującego oraz pasażera woreczki z amfetaminą. W sprawie wypadku drogowego opolscy policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzili postępowanie przygotowawcze w celu ustalenia przyczyny i dokładnego jego przebiegu.

S.P.