Biała Podl.: Uderzył w nieoświetlony rozrzutnik - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Biała Podl.: Uderzył w nieoświetlony rozrzutnik

Data publikacji 12.10.2018

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na DK-63 w m. Małgorzacin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Citroen wyprzedzając ciągnik rolniczy zaczepił o nieoświetlony rozrzutnik. Po tym zderzył się z jadącą z przeciwka hondą. W wyniku wypadku do szpitala przewiezione zostały 4 osoby. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18:30, na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Małgorzacin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Citroen, wyprzedzając ciągnik rolniczy z nieoświetlonym rozrzutnikiem zaczepił o niego. Citroenem kierował  36-letni mieszkaniec gm. Wisznice. Po tym auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z hondą. Drugim samochodem kierował 66-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska, natomiast ciągnikiem rolniczym kierował 19-letni mieszkaniec gm. Wisznice. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały 4 osoby podróżujące samochodami. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

B.S.P.