Aktualności

Biłgoraj: Policjanci i pracownicy cywilni dołączyli do akcji „Szlachetna Paczka”

Data publikacji 10.12.2018

Policjanci i pracownicy biłgorajskiej komendy dołączyli do grona darczyńców w akcji „Szlachetna Paczka”. W ciągu zaledwie kilku dni zebrali dary na kwotę 2000 zł. W sobotę podczas finału paczki trafiły do sztabu akcji. Rodzinie z powiatu biłgorajskiego, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji podarowano nową pralkę, artykuły spożywcze, chemiczne oraz ubrania i słodycze.

Inicjatorem zbiórki był Terenowy Zarząd NSZZ Policjantów w Biłgoraju. Odzew ze strony policjantów i pracowników zarówno komendy jak i komisariatu oraz posterunków z całego powiatu był natychmiastowy. W ciągu zalewie kilku dni udało się zebrać dary na kwotę 2000 zł.

W sobotę podczas finału paczki trafiły do sztabu akcji. Dzięki zaangażowaniu policjantów i pracowników biłgorajskiej komendy wsparto jedną z rodzin w powiecie biłgorajskim, która z przyczyn niezależnych od siebie znalazła się w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Potrzebująca rodzina otrzymała m.in. nową pralkę, artykuły spożywcze, chemiczne, słodycze, dywan oraz ubrania.

J.K.