Chełm: Zatrzymany 30-latek poszukiwany listem gończym - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Chełm: Zatrzymany 30-latek poszukiwany listem gończym

Data publikacji 14.01.2019

Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Chełma. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym i nakazem doprowadzenia wydanym przez sąd. Był też poszukiwany przez kilka prokuratur. Ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko mieniu. Zatrzymany został już doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności w łącznym wymiarze blisko 4 lat.

W miniony weekend chełmscy kryminalni wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali 30-letniego mieszkańca Chełma. Mężczyzna ma na swoim koncie rozbój i oszustwa. Sąd wydał za nim list gończy i nakaz doprowadzenia. Poszukiwany był też zarządzeniami o ustalenie miejsca pobytu przez cztery prokuratury.

Policjanci ustalili, że mężczyzna ukrywał się na terenie Chełma w mieszkaniu swojego znajomego. Mężczyzna nie spodziewał się zatrzymania, został zaskoczony przez funkcjonariuszy w momencie, gdy chciał wsiadać do taksówki.

Policjanci doprowadzili już 30-latka do zakładu karnego. Za przestępstwa przeciwko mieniu orzeczono wobec niego karę pozbawienia wolności w łącznym wymiarze blisko 4 lat.

E.C