Opole Lub.: Uczciwy znalazca portfela z pieniędzmi - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Opole Lub.: Uczciwy znalazca portfela z pieniędzmi

Data publikacji 28.02.2019

Wzorową postawą wykazała się 24-letnia z gm. Opole Lubelskie. Kobieta na parkingu przy jednym z opolskich marketów znalazła portfel z zawartością pieniędzy w kwocie blisko 3000 zł, dokumentów oraz kart bankomatowych. Znaleziony portfel niezwłocznie odniosła do opolskiej komendy. Okazało się, że znaleziony portfel należy do 25-latka z Lublina. Mężczyzna nie krył radości z odzyskania swojej własności.

Do zdarzenia doszło dzisiaj w godzinach rannych na terenie parkingu przy jednym z opolskich marketów. Do dyżurnego zgłosiła się 24-letnia mieszkanka gminy Opole Lubelskie informując, iż znalazła portfel z zawartością pieniędzy w kwocie blisko 3 tysięcy złotych dokumentów oraz kart bankomatowych. Dyżurny ustalił, że znaleziony portfel należy do 25-letniego mieszkańca Lublina.

Po około godzinie do dyżurnego zgłosił się młody mężczyzna informując, że zagubił portfel z zawartością dokumentów oraz pieniędzy. Portfel miał mu wypaść podczas wysiadania z samochodu. Po sprawdzeniu wszelkich okoliczności ustalono, iż portfel odnaleziony przez kobietę stanowił jego własność. Mężczyzna nie krył radości z odzyskania swojej własności.

Dziękujemy znalazcy za uczciwość oraz godną naśladowania obywatelską postawę.

M.G.