Lublin: Poszukiwany 6 podstawami 37-latek zatrzymany - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Lublin: Poszukiwany 6 podstawami 37-latek zatrzymany

Data publikacji 29.05.2019

Lubelscy kryminalni zatrzymali 37-letniego mieszkańca Lublina, który poszukiwany był 6 podstawami prawnymi w tym trzema listami gończymi. Łącznie do odbycia ma karę ponad 1,5 roku pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany dzisiaj rano na jednej z ulic na Czubach. 37-latek poszukiwany był m.in. za przestępstwa przeciwko mieniu i jazdę w stanie nietrzeźwości. Jeszcze dzisiaj trafi do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wspólnie z operacyjnymi z VII Komisariatu Policji ustalili, że poszukiwany 6 podstawami prawnymi 37-latek ukrywa się w jednym z mieszkań na osiedlu Czuby w Lublinie. Dzisiaj rano funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego mieszkańca Lublina, gdy ten wyszedł wyrzucić śmieci. 37-latek był bardzo zaskoczony widząc funkcjonariuszy.

Mężczyzna poszukiwany był od blisko roku m.in. trzema listami gończymi i trzema nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego za przestępstwa przeciwko mieniu m.in. oszustwa i przywłaszczenie mienia, a także za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Jeszcze dzisiaj 37-letni mieszkaniec Lublina trafi do aresztu śledczego w celu odbycia zasądzonej kary ponad 1,5 roku pozbawienia wolności.

K.K.