Chełm: Nietrzeźwa 19-latka wiozła dziecko - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Chełm: Nietrzeźwa 19-latka wiozła dziecko

Data publikacji 10.06.2019

Chełmscy policjanci zatrzymali wczoraj 19-letnią, nietrzeźwą kierującą samochodem osobowym, która przewoziła w aucie swoje 1,5 roczne dziecko. Kierując alfą romeo straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w krawężnik, a następnie zjechała na chodnik i drogę rowerową. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Tuż po zdarzeniu zabrała dziecko i oddaliła się z miejsca. Odnalazł ją skierowany na miejsce drugi policyjny patrol. Miała prawie promil alkoholu w organizmie. 19-latka trafiła do policyjnego aresztu a jej dziecko do babci.

    Wczoraj na terenie miasta Chełm doszło do zdarzenia drogowego, w którym kierująca samochodem m-ki Alfa Romeo straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w krawężnik, a  następnie zjechała na chodnik i drogę rowerową.

  W trakcie wykonywanych czynności przez policjantów ruchu drogowego chełmskiej komendy okazało się, że kierowcą pojazdu była 19-letnia mieszkanka gminy Chełm, która była nietrzeźwa. Przewoziła soje 1,5 roczne dziecko oraz dwóch nietrzeźwych znajomych. Tuż po zdarzeniu zabrała dziecko i oddaliła się z miejsca. Odnalazł ją skierowany na miejsce drugi policyjny patrol. Badanie wykazało prawie promil alkoholu w organizmie. 19-latka trafiła do policyjnego aresztu a jej dziecko do babci.  

JB.