Aktualności

KWP: Policjanci z KMP w Chełmie z tytułem "Patrolu Roku 2019" woj. lubelskiego

Data publikacji 13.06.2019

Zakończyły się dzisiaj wojewódzkie eliminacje zawodów policjantów prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2019”. W zawodach brały udział dwuosobowe patrole z komend miejskich i powiatowych lubelskiego garnizonu Policji. I miejsce wywalczyli policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, II miejsce przypadło policjantom z KPP w Radzyniu Podlaskim. Laureaci I i II miejsca będą reprezentować Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie podczas XXVI finału zawodów w Szkole Policji w Słupsku.

policjant na torze przeszkód

Wczoraj funkcjonariusze przystąpili do testu sprawdzającego ich wiedzę,  a później  zaprezentowali swoje umiejętności  podczas  technik obezwładniania osób. Na policyjnej strzelnicy sędziowie oceniali z kolei ich umiejętności strzeleckie.

policjanci na torze przeszkód

Emocji nie zabrakło także dzisiaj. W ostatni dzień zmagań na obiektach szkoleniowych KWP w Lublinie funkcjonariusze w pełnym umundurowaniu i wyposażeniu konkurowali ze sobą w biegu pościgowym, a później pokonywali policyjny tor przeszkód.

Po południu komisja sędziowska podsumowała wyniki. Znamy już zwycięzców.

policjant trzyma w ręku stoper

Tytuł „Patrolu Roku 2019” należy do mł. asp. Radosława Jakimcio i st. sierż. Jakuba Nosala  z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

policjanci podczas biegu

II miejsce zajęli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim w składzie: sierż. Przemysław Całuch i st. post. Michał Pucyk.

III miejsce wywalczyli:  sierż. szt. Konrad Borowiec i sierż. szt. Paweł Bajwoluk z KMP w Zamościu.

grupowe zdjęcie wszystkich uczestników konkursu

Laureatom zawodów puchary wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Radek Bąchór.

Puchary dla zwycięzców ufundował Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie, zaś nagrody rzeczowe - Zarząd Wojewódzki i Terenowy NSZZ Policjantów KWP w Lublinie.

laureaci konkursu

Laureaci I i II miejsca będą reprezentować Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie podczas ogólnopolskiego XXVI finału zawodów w Szkole Policji w Słupsku.

AK

Ładowanie odtwarzacza...