Aktualności

Krasnystaw: Konkurs dla małych artystów z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państowej

Data publikacji 06.07.2019

Konkursowe prace wykonane przez przedszkolaków można oglądać w Krasnostawskim Domu Kultury. Wystawa przedstawia prace dzieci, które zgłosiły się do konkursu plastycznego z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród nastąpi 16 lipca 2019 roku podczas uroczystych obchodów Święta Policji.

Od czwartku  w Krasnostawskim Domu Kultury można oglądać prace dzieci w wieku przedszkolnym. Są to prace zgłoszone do konkursu z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej. Przedsięwzięcie zorganizowane zostało przez Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie mł. insp. Wiolettę Pawluk w celu uczczenia  święta. W konkursie wzięli udział wychowankowie przedszkoli powiatu krasnostawskiego. Nie było wymogów co do techniki wykonania, a ocenie podlegał wkład pracy włożonej w ich wykonanie, pomysłowość, samodzielność wykonania oraz zgodność z tematem konkursu.
Łącznie zgłoszono ponad 140 prac wykonanych przez ponad 150 przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat.  Wyróżnienia dla zwycięzców zostaną wręczone podczas obchodów święta Policji 16 lipca 2019.

P.W.