Łęczna: Tymczasowy areszt za posiadanie narkotyków - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Łęczna: Tymczasowy areszt za posiadanie narkotyków

Data publikacji 11.07.2019

Łęczyńscy kryminalni na ujawnili w mieszkaniu 29-latka prawie pół kg amfetaminy, haszysz i marihuanę. Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 29-latkowi za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z łęczyńskiej komendy ustalili, że 29-latek z Łęcznej może być w posiadaniu środków odurzających. Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny w celu potwierdzenia posiadanych informacji. W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili prawie pół kilograma amfetaminy, ponad 40 gramów haszyszu oraz kilkanaście porcji dilerskich marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do  Prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 29-latkowi za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

A.B.