Chełm: Audi wypadło z drogi - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Chełm: Audi wypadło z drogi

Data publikacji 15.07.2019

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na terenie gminy Wojsławice. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym 20-latka na skutek utraty panowania nad pojazdem zjechała z drogi do rowu. W wyniku tego zdarzenia 17-letnia pasażerka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Wczoraj po południu dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Putnowice Wielkie na terenie gminy Wojsławice. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierująca samochodem osobowym marki Audi 20-letnia mieszkanka gminy Wojsławice na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała do przydrożnego rowu.

Wraz z nią jechała 17-letnia pasażerka, która z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierująca była trzeźwa. Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

E.C.