Aktualności

Krasnystaw: Zapraszamy na Piknik Służb Mundurowych Z Myślą Dla Niepodległej

Data publikacji 14.08.2019

W czwartek w Krasnymstawie odbędzie się „Piknik Służb Mundurowych z Myślą Dla Niepodległej”. W programie między innymi prezentacja pojazdów służbowych poszczególnych służb, pokaz sprzętu, psów służbowych, znakowanie rowerów i wiele innych atrakcji.

W czwartek, tj. 15 sierpnia b.r. w Centrum Integracji Społecznej w Krasnymstawie odbędzie się Piknik Służb Mundurowych. Swój sprzęt, umundurowanie oraz pojazdy prezentować będą: Policja, Straż Pożarna, Służba Więzienna, Areszt Śledczy, Nadleśnictwo, Jednostka Strzelecka 2011 im. Cichociemnych Plut. Z.S., a także Straż Miejska. W trakcie imprezy przewidzianych jest szereg konkursów dla najmłodszych, możliwość oznakowania roweru, prezentacja psów i pojazdów służbowych, możliwość obejrzenia filmów o służbach i wiele innych atrakcji.

Uroczystości poprzedzi msza święta o godzinie 12:00 w kościele p.w. Św. Franciszka Ksawerego, po której nastąpi złożenie wieńców na cmentarzu. Początek imprezy o godzinie 14:00. Następnie około godziny 15:00 planowana jest potańcówka żołnierska.

Serdecznie zapraszamy.

P.W.