Aktualności

Krasnystaw: nadkom. Zbigniew Oleszczuk wystartował w Półmaratonie Chmielakowym

Data publikacji 25.08.2019

Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie nadkom. Zbigniew Oleszczuk oraz sierż. Krzysztof Cichosz kolejny raz wystartowali, w Półmaratonie Chmielakowym. W kategorii M40 sierż. Cichosz był 40 a nadkom. Oleszczuk 52. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


W sobotę odbył się VIII Półmaraton Chmielowy. 21 kilometrowa trasa biegła przez urocze okolice Krasnegostawu, a start i meta zlokalizowane były w centrum miasta. W imprezie wzięło udział 394 biegaczy – trenujących zawodowo, jak też amatorów. Wśród nich był Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie nadkom. Zbigniew Oleszczuk oraz policjant Wydziału Prewencji krasnostawskiej komendy sierż. Krzysztof Cichosz.
Reprezentanci naszej jednostki zajęli wysokie lokaty.  W kategorii M 40 sierż. Cichosz był 40, a nadkom. Oleszczuk 52. W klasyfikacji generalnej zajęli 143 i  172 miejsce.

Jak twierdzą nasi biegacze udział w tym wydarzeniu jest niezwykłym przeżyciem. Satysfakcja z jego pokonania, widoki na trasie, spotykani ludzie, świetna organizacja biegu wynagradzają wszystko i przyciągają znowu.  

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

P.W.
  • fot. uczestnicy biegu, w tym I zastępca komendanta
  • fot. komendant na trasie biegu
  • fot. uczestnicy biegu, w tym policjanci