Parczew: Potrącenie na przejściu dla pieszych - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Parczew: Potrącenie na przejściu dla pieszych

Data publikacji 12.09.2019

Do groźnego wypadku doszło w środę na Al. Jana Pawła II w Parczewie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca pojazdem marki Audi potrąciła 4 – latka przechodzącego wraz z matką po przejściu dla pieszych. Dziecko z obrażeniami trafiło do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca audi była trzeźwa. Mundurowi wyjaśniają teraz wszystkie szczegóły tego zdarzenia.

Do tego zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po godzinie 19 w Parczewie. Policjanci pełniący służbę w patrolu jadąc Al. Jana Pawła II zauważyli zapłakaną kobietę z dzieckiem na rękach. Okazało się, że chwilę wcześniej 4 -latek został potrącony przez samochód.

Mundurowi natychmiast udzielili dziecku pierwszej pomocy. Chłopiec błyskawicznie został przetransportowany do szpitala. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca pojazdem marki Audi najechała na 4 – latka w momencie gdy przechodził  z matką przez jezdnię po pasach. Badanie alkomatem wykazało, że 26 - letnia kierująca była trzeźwa. Mieszkance gminy Parczew zatrzymano prawo jazdy.

Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia.