Aktualności

Hrubieszów: Przeklinali i zaczepiali przechodniów, odpowiedzą przed sądem

Data publikacji 12.09.2019

Policjanci interweniowali wczoraj na jednym z osiedli w centrum miasta, gdzie dwóch mężczyzn i kobieta popijając alkohol przeklinało i zaczepiało przechodniów. Teraz troje mieszkańców Hrubieszowa za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem. Grozi im wysoka kara grzywny.

Wczoraj hrubieszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednym z osiedli w centrum miasta grupa osób ma przeklinać oraz zaczepiać przechodniów i spożywać alkohol. Funkcjonariusze zastali na miejscu dwóch mężczyzn i kobietę. Mężczyźni zachowywali się wulgarnie oraz głośno używali słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym. Nie reagowali na polecenia interweniujących policjantów oraz odmówili poddania się badaniu na stan trzeźwości. 36 i 25 letni mężczyzna oraz 36-letnia kobieta zostali poinformowani przez mundurowych o konsekwencjach prawnych ich wybryku.

Policjanci sporządzili w tej sprawie stosowną dokumentację, która zostanie przekazana do sądu z wnioskiem o ukaranie hrubieszowian. Za popełnione wykroczenie grozi im wysoka kara grzywny.

E. K.