Lublin: Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Lublin: Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku

Data publikacji 08.11.2019

Lubelscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku jaki miał miejsce wczoraj wieczorem przy ulicy Królewskiej. 68-letnia kobieta upadła w trolejbusie w momencie nagłego hamowania pojazdu. Pasażerka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy i jednocześnie apelują do świadków tego zdarzenia o kontakt z KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3 tel. 81 535 57 59.

   Wczoraj chwilę po godzinie 19.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Lublinie został powiadomiony o wypadku w trolejbusie komunikacji miejskiej przy ulicy Królewskiej. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, iż 54-letni kierowca pojazdem marki Ursus jadąc ulicą Lubartowską w kierunku ulicy Królewskiej został zmuszony do gwałtownego hamowania w celu uniknięcia zderzenia z pojazdem, który nagle wyjechał z drogi podporządkowanej. W wyniku zdarzenia upadła 68-letnia pasażerka. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierowca autobusu był trzeźwy.

   Policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy i jednocześnie apelują do świadków tego zdarzenia o kontakt z KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3 tel. 81 535 57 59

KG