Krasnystaw: Oddali krew dla żony naszego policjanta - Aktualności - Policja Lubelska

Aktualności

Krasnystaw: Oddali krew dla żony naszego policjanta

Data publikacji 08.11.2019

Prawie 26 litrów krwi oddali wczoraj pracownicy i funkcjonariusze policji, a także mundurowi z Aresztu Śledczego, Straży Pożarnej, przedstawiciele nadleśnictwa oraz okoliczni mieszkańcy. Akcja zbiórki krwi była przeznaczona dla żony naszego kolegi, u której zdiagnozowano białaczkę. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

   Wczoraj w budynku Centrum Integracji Społecznej w Krasnymstawie odbyła się kolejna akcja zbiórki krwi dla żony naszego kolegi, u której zdiagnozowano białaczkę. Na apel zbiórki krwi licznie odpowiedzieli policjanci, pracownicy Policji, funkcjonariusze z innych komend, mundurowi z Aresztu Śledczego, Straży Pożarnej oraz przedstawiciele nadleśnictwa. Do akcji przystąpili również mieszkańcy Krasnegostawu i okolic. W zbiórce wzięło udział ponad 70 osób, z których Reszta chętnych została skierowana do punktów poboru krwi w Lublinie oraz Zamościu.

   Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie serdecznie dziękują wszystkim, którzy tak aktywnie włączyli się w zbiórkę krwi dla żony naszego kolegi Tomka.

 

 

JB.