Aktualności

Asp. szt. Zbigniew Jurkowski po raz kolejny najbardziej rozpoznawalnym dzielnicowym

Data publikacji 08.11.2019

Plebiscyt na „Najlepszego dzielnicowego powiatu łęczyńskiego 2019 roku” zorganizowany został przez Komendę Powiatową Policji w Łęcznej we współpracy z tygodnikiem Wspólnota Łęczyńska. Jego celem było wyłonienie dzielnicowego, który jest najlepiej postrzegany i doceniany przez społeczeństwo. W tegorocznej edycji plebiscytu po raz kolejny zwyciężył asp. szt. Zbigniew Jurkowski.

   W ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas" Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej we współpracy z tygodnikiem Wspólnota Łęczyńska zorganizowała plebiscyt na „Najlepszego dzielnicowego powiatu łęczyńskiego 2019 roku”. Miał on na celu wyłonienie dzielnicowego najlepiej postrzeganego przez mieszkańców powiatu łęczyńskiego.

   Pierwszym etapem zmagań dzielnicowych było głosowanie czytelników. W kolejnym etapie dzielnicowi byli oceniani pod kątem realizacji Planów priorytetowych. Po dokonaniu sumowania poszczególnych etapów, komisja wyłoniła zwycięzców. Tytuł „Najlepszego dzielnicowego powiatu łęczyńskiego 2019 r." uzyskał po raz koleiny asp. szt. Zbigniew Jurkowski – dzielnicowy gminy Puchaczów. Drugie miejsce w zmaganiach zajął sierż. szt. Marcin Jakubczyk obsługujący osiedle Bobrowniki i część osiedla Słonecznego w Łęcznej. Trzecie miejsce przypadło w udziale asp. szt. Dariuszowi Radko, który na co dzień opiekuje się rejonem gminy Ludwin.

   Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!