Aktualności

KWP: Koncert z okazji Dnia Kobiet

Data publikacji 08.03.2018

Dzisiaj w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet zorganizowany przez Kierownictwo KWP oraz Zarząd Wojewódzki i Terenowy NSZZ Policjantów. Panie mogły zobaczyć pokaz tańca w wykonaniu formacji GAMZA, wysłuchać utworów w wykonaniu zespołu PAWKIN oraz TRIA Muzycznego. W krótkim skeczu zaprezentował się także Pan Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru Mru. Wszystkim Paniom serdeczne życzenia złożył Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie Pan insp. Robert Szewc.

Z okazji dzisiejszego święta w Komendzie Wojewódzkiej Policji odbył się koncert dedykowany wszystkim kobietom garnizonu Policji Lubelskiej. Serdeczne życzenia wszystkim Paniom złożyli Pan insp. Robert Szewc Komendant  Wojewódzki Policji w Lublinie oraz Artur Garbacz Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. lubelskiego. Panowie podziękowali za codzienną, pełną zaangażowania służbę i pracę życząc jednocześnie wielu satysfakcji w życiu zawodowym i rodzinnym.

Koncert rozpoczął się występem Pana Marcina Wójcika z Kabaretu Ani Mru Mru. Zatem nie mogło być inaczej jak tylko wesoło i zabawnie. Przy okazji występu mieliśmy okazję by podziękować lubelskiemu kabaretowi za lata współpracy. Warto bowiem podkreślić, że Kabaret Ani Mru Mru od ponad 8 lat wspiera akcje lubelskiej policji związane z promowaniem bezpieczeństw a.

                     

 

W dalszej części koncertu zaprezentowały się pary z formacji tanecznej tańca towarzyskiego Politechniki Lubelskiej "GAMZA". To jedna z najstarszych, a zarazem reprezentujących doskonały poziom artystyczny grup tanecznych w Lublinie. Zrzesza w swoim kręgu głównie studentów Politechniki Lubelskiej. Pary zaprezentowały się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

W krótkim programie zaprezentowało się także TRIO Muzyczne w składzie Franciszek Lewocki, Stefan Pyczek i Mateusz Górecki. Młodzi muzycy są uczniami prof. Jakuba Niedoborka ze szkoły muzycznej im. Tadeusza Szeligowskiego.

W nieco innym repertuarze energetycznym i rockowym wystąpił zespół "Pawkin". Muzycy mają za sobą niezaprzeczalny sukces, jakim był występ w półfinale V edycji programu "MUST BE THE MUSIC".  Dzisiejszy ich występ był o kobietach i dla kobiet.

Przy okazji koncertu odbył się pokaz baristów połączony z degustacją kawy i słodki poczęstunek. Obecni byli także twórcy z "Lubartowska 77". Dzięki nim kobiety mogły spróbowac swoich sił w grach planszowych oraz posmakować naturalnych i ekologicznych produktów.  

R.L.R.

Powrót na górę strony